Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Qru #131067 üzenetére

    -Ja, én akkor ciki vagyok, mert el akartam sumákolni. :D Az indok mondjuk az volt, hogy az egyéb nagy összegre való tekintettel, és a szerviz ajánlásával, hanyagolható ez a tétel. Visszapasztázással ugyanolyan jó lesz, mint eddig. (És itt egy kicsit olyan vagyok mint az öreg a gumival szerintem. Fogalmam nincs arról, hogy ez mit okoz, s mit nem, de mivel az általam megbízhatónak tartott személy leOKézta, elfogadtam. Nem vagyok a magam, és a zsebem ellensége, de ha valami hosszútávon kifizetődőbb, akkor inkább azt választom én is, és nem a pillanatnyi anyagi vonzat szerint döntök. ) Mivel úgy kellett letépni a korábbi trehányságok miatt, egyértelmű volt hogy cserés. Ha ezt tudtam volna előre, akkor természetesen nem ezen akartam volna spórolni. :B
    -Persze hogy kellene, de nálam sem volt korábban, mert azt "nem kell"... Ok, elhittem.
    -Azt is elfogadom, azért írtam le a kollégának, hogy ha most sincs szelephézag ellenőrzés nálam, akkor ez a gyártási hiba sem derül ki, csak amikor már ledarálja a szelepeket is.

Új hozzászólás Aktív témák