Új hozzászólás Aktív témák

  • grizlisandor

    addikt

    válasz grizlisandor #104495 üzenetére

    Elmentem a kútra egy kinyomtatott netbank kimutatással, pont a kútvezető csajt sikerült betalálnom, akinek már eddig is főtt a feje, mert valami angolul beszélő csaj kifetni akart a tankolásért, és nem sikerült vele megértettni, hogy lerontotta a pint és letiltotta a bank a kártyás fizetést. ;]
    Nézi a papírokat, hogy jó akkor telefonál, meg olyan csúnyán néz, hogy ki mondott ekkora hülyeséget, hogy 2 órán belül visszatérítik. Egy 10 percet vártam, mire sikerült valakivel felvennie a kapcsolatot ez ügyben, addig frissítgettem a bankos alkalmazást és egyszer csak pont mire valaki visszaszól a telefonban, mutatom neki, hogy megvan a pénz. :DDD Elnézést kért a kellemetlenségért, meg még mindig feldolgozás alatt volt neki, hogy a beosztottjai honnan vették a 2 órát, direkt húztam az agyát, hát hogy igen lehet rájuk férne egy kis korrepetálás. ;]

    (#104497) EQMontoya: Normális közlekedésre szerintem elég az 1.8, de azért egy Civic után kell az erősebb, ha élhetően problémásabb a nagyobb köbcentis motor.

Új hozzászólás Aktív témák