Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz favagoJoska #25334 üzenetére

    Nem is kell eddig menni, elég csak az áprilisi élelmiszer árstoppokra gondolni, hogy ha kivezetik az inflációnövelő tevékenység...
    Ami garantálható hogy ha csökkentik az alapkamatot az nem lesz jó hatással a forintunkra. Ez gyakorlatilag tény, viszont ha azt is belevesszük hogy nem csak mi csökkentünk, hanem a világon lényegében mindenhol akkor TALÁN kevésbé fog gyengélkedni a forintunk. Szóval első körben érdemben kezdjen el csökkenni az infláció a világban és majd utána lehet óvatosan kamatot vágni. Viszont ha elkezdik vágni a kamatot akkor ott is kb az várható mint most az emeléseknél hogy kicsiket, de folyamatosan. Vagyis onnantól hónapról-hónapra romolhat az állampapír helyzete, az ingatlané meg javulhat. Még az első kamatcsökkentéstől is kell szerintem 1 év mire emelkedés lesz az ingatlanpiacon, de az hogy lesz az szerintem 100%. A kérdés inkább az hogy már jövőre, vagy elhúzódik e 2025 első feléig.

    j0k3r!: Mivel a gyerek nagyon kéne az államnak, ha tippelnem kéne én arra fogadnék hogy inkább bővülni fog a támogatottság csak potyogtassa a nép a rabszolgákat...
    Az meg ugye tudjuk hogy hova vezet.

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák