Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo5991

    őstag

    sziasztok, ma volt alkalmam kipróbálni egy bolt rollert, nem tudom magyarországon is jelen-e vannak. [link] erről van szó itt. (nem hittem volna, de nagyon nyomatékos volt ez a roller, úgy éreztem hogy elég erősen kellett kapaszkodnom rajta, megy mint állat) Próbáltam kiguglizni de nem tudtam rájönni milyen motor van benne, 25 a max speedje és 40km a hátótávja.Miután egy 10km-es úton hazafelé megmásztam egy elég nagy dombot ( azt hittem fel se fog menni 90 kiló vagyok, és max speed 25el jöttem fel a dombon) maradt még benne 30km kraft. Szóval domb ide vagy oda, és a 90 kilós súlyom, elég reálisnak hangzik ez a megadott 40km hatótáv ezektől függetlenül.
    Érdeklődnék egy xiaomi pro roller jobb ettől? - csak amiatt kérdem hátha van valakinek ezzel tapasztalata.
    Miután ezt kipróbáltam, eléggé elgondolkodtam egy eroller vásárlásában, xiaomi pro, vagy [link] ez lenne a kiszemelt. Igazat megvalva a xiaomi dizájnja mindent visz azzal ami a piacon van. Tudom a kettő nem egy árkategória de nálunk ez a bluetouch amit linkeltem már 720 eurótól elérhető (nem értem mo-n mi miatt ilyen drága, a szlovák alza 720 euróért adja vagy a forint ennyire gyenge vagy több az áfa idk. Egyedül már csak egy villa vagy rugóstag kéne rá, mert amilyen repedések vannak a járdában, hát sokszor meg kellett álnom és áttenni rajta a rollert, mert féltem bele hajtani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák