Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz pvt.peter #95617 üzenetére

    A teló nem szereti ha mindig lockolod, nem ismerem ezt a márkát, de ha nem tud magától kioldani (rock shoxnál jelezve van motion sensor), akkor elromolhat akár egy padkáról való leugrás után is, csak akkor használd ha mászol, esetleg kiállva tekersz huzamosabb ideig.

    Ha levegős akkor a boltban felfújják neked, ha nem karcos a becsúszó azt többet nem kell piszkáld. Sima pompa sosem fog 100psi fölé fújni egy teleszkópot. Szóval kell a sépci pompa, de szerintem 10k alatt is van, de ez csak akkor ha trail bringád van ahol játszadozol a beállításokkal, attól függően hogy milyen terepre mész. Ha csak lazán túrázgatsz vele, tök mind1 hogy 5-10psi al több v kevesebb.

    (#95618) 6030D: Nekem valahogy mégis olajos/csúszós marad a kezem ha rámegy. Láncot én általában túra előtt készítem elő, szóval olyan sok idő nincs a párologtatásra. Szerintem hosszú távon nem jó a wd, de ha neked bevált akkor nem vitatkozom :)

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák