Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #90337 üzenetére

    Keress valami ilyesmit,az biztos jó,a nagy kiszerelés pedig nem is olyan drága.Én ráfújok a beszúszóra egy cseppnyit,az gyorsan szétterül a fényes fémen és a szimering körül elfut,hagyom 2 percet majd istenesen megnyomogatom amíg bírom,így kihozza a tömítés mellől a feloldott dzsuvát,amit majd letörölhetek.Minden terepezés,vagy ~50km-nél/2 óránál hosszabb tekerés után ezt teszem.Láncot törölgetem,és 150-200km után fújom ezzel. Le akkor veszem,mikor eldobom.Újabban ha terepezek egy forró vízzel töltött hasonlóval átfutok a becsúszókon és a hajtáson,váltáson,ritkán hagyom rajta a homokot,port.2L víz elég,hogy homok és pormentesen száradjon másnapig,mikor újra megkenhetem menés előtt.

    (#90335) -=RelakS=- ...látom hazafele volt a neccesebb.Csak arrafelé kellett volna mérni. ;]

    (#90339) Dyingsoul...kerékpárod értékének talán 10-15%-át érdemes biztonságra költeni.

    (#90338) bogabi...a f@szméregetésnek csak addig van értelme amíg még elég fiatal vagy és örömöd leled benne.Minden önként vállalt megpróbáltatás,vagy kitűzött és leküzdött akadály végső soron saját magaddal,korlátaiddal vívott harc.Szerintem...

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák