Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz geotigris9 #81384 üzenetére

    "Van kontakt spray-m amivel a lámpák érintkezőit, aksik érintkezőit szoktam tisztítani "

    Inkább a belső szakadások miatt nem szeretem a vezetékeket. Lámpákból is jobban szeretem a belső akkus megoldásokat, vezetékes km órám sincs már régóta.

    De én nem akarlak se rá, se lebeszélni. A lényeg az, hogy ha te bízol benne, nem érzed az öltözködés szopófaktorán felül jelentős plusznak a macerát, akkor próbáld ki.

    Abban nagyon egyetérünk, hogy a téli tekerésben az egyik legnagyobb szívás az öltözködés. Baromira utálom ... tulajdonképpen már azt is, hogy olyan kesztyűben kell tekernem amiben nem maradnak szabadon az ujjvégek. Ezekkel mindannyian szívunk, és valahogy mindenki próbálja tágítani a határokat. Ki így, ki úgy.

    Egyébként a cipődben normál talpbetét van? Ezt elfelejtettem mondani, de mikor kezd hideg lenni, az első amit kicserélek az a betét. Csak nem ilyen fűthetőre, hanem egy több rétegű, télire. Ez is sokat javít a helyzeten

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák