Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz gergo5991 #63076 üzenetére

    Én a múltkor 1 kiskölyök mellett mentem el, aki gondolom új bringát kapott mert nagyon csillogott villogott, kb az egész családdal töymörgött a bringás úton v 15el max, úgy volt h elengednek, de az egyik mégsem látott meg és elém gurult, nagyot fékeztem, mikor elhagytam hamar visszagyorsultam a 30 as közlekedő sebességemre. Aztán hallom hogy valaki nagyon liheg mögöttem, hátranéztem és a kis srác volt, aki tiszta erejéből tekert, és gondolom elégtételt akart venni, mert ráfékeztem a famíliára :))
    Elment mellettem, és kb 50 méter után nagyot fékezve megállt oldalt a füvön, és vigyorgott. Én úgy voltam vele, hogy az ő helyében régen én is ezt csináltam, és most kva jól érezheti magát, hogy megelőzött egy jóval idősebb bringást.

    Amúgy az előző kérdésem lényege az lett volna hogy melyik hátsó agyat érdemes megvenni, Elég az SLX, vagy feltétlen XT kell, ha nem akarom jövő nyáron ugyanezt eljátszani.
    Azóta találtam 8000 ért egy Shimano SLX FH-M665-öt.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák