Új hozzászólás Aktív témák

  • Frenky89

    őstag

    válasz rétisün #57014 üzenetére

    Nekem tegnap ért ide a vasárnapi rendelés, szóval 4-5 nap, ami szerintem nagyon jó. (bike-discount, DPD)

    És akkor már egy-két első körös tapasztalat:
    Elite Cannibal: Nem lett tőle lentebb a kulacs, mert hogy ez lett volna az eredeti cél, viszont működik az oldalról beillesztős történet, szóval megmenekült a tervem - végre nem fogok folyton beleakadni a vázba a kulacsok kivétele/berakása közben. Egyébként elég jó erősen fogja a kulacsaimat (Zefal Arctica), sőt talán túl erősen is. Aztán majd meglátjuk hosszútávon mit bír a műanyag. Ja, az öntőformán még dolgozhattak volna, mert néhol kicsit sorjás a műanyag, illetve a felső rögzítő "karomnak" köze nincs a simább oldalfalú kulacsok kialakításához, valószínűleg csak az ilyesmi mélyen rovátkolt falúakkal illeszkedik tökéletesen.

    Cube nyeregtáska: Gondoltam Cube-ra Cube-ot, de kár volt. Nem tudom van-e itt valakinek hasonló, de szerintem ez a "Water resistant zipper" egy nagy hülyeség. Nem tudom, hogy mit csinál a vízzel, de ez ilyen formában olyan, mint egy cipzár, ami már nagyon sokszor lett rosszul összehúzva és az utolsókat rúgja. Nagyon nehezen fut a kocsi ezeken a beműanyagozott fogakon, bár lehet én használom rosszul, de nagyon gáz, érzésre nem fogja sokáig bírni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák