Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz vendingo #49865 üzenetére

    Én azért nem mondhatom magam ennyire szerencsésnek. 550km-el az ingyenes 150-es szerviz után úgy 800 körül,menet közben kilazulva találtam hátsó küllőimet majd mivel nekiugrottam sürgősen meghúzni őket végül olyan nyolcast nyomtam bele,hogy centríroznom is kellett. Utána hamarosan észrevettem,hogy nincs vonalban a váltóm (tökéletesen működött,így addig nem is vettem észre) mert enyhén görbe a váltófülem. (!) Kiegyenesítettem,majd írtam egy haragos mailt a K2-nek,mire ők azonnal ingyen szervizt ígértek. (Még nem éltem vele.) Következő volt a pedál,de hát azon az olcsó boltin nincs mit csodálkozni,1500 körül beadta a derekát,akkor döntöttem a Saint mellett. Az sem sikerült teljesen zökkenőmentesre,hisz 1-200 km után pattogni kezdett az egyik,de amint azt már írtam,utána néztem a felépítésnek a neten és csökkentettem a hézagoláson egy hangyányit.Ennek már újra kábé 6-700 km-e és most olyan 4000 km után azt mondhatom végre minden a legnagyobb rendben.
    A Saintet pedig nem ajánlottam volna ha nem lett volna meggyőző még így a kezdeti utánaállítás szükségessége ellenére is! :K

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák