Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz #48525824 #44300 üzenetére

    A különbség az,hogy a váltók áldásos munkája révén a legkisebb emelkedő,vagy ereszkedőnél sem kell nagyon kizökkenni az optimálisnak érzett csapásszámból,így szinten lehet tartani a terhelést,na meg pihentetheted is a lábaid a hosszabb távokon. Mindegy,hallottam én már nagyobb furcsaságokat is mint 160 -as csapásszámmal tekerni folyamatosan. Minap jóformán csak 1 hónapja bringázó ismerősöm tekert 40km/h-val hosszú kilométereken át egy CRS 500-al. Vannak csodák... :U

    (#44302) Runner_fxr...hát igen,az sem mindegy milyen aszfalt,mert a Mátrában vagy Bükkben van olyan 140 km aszfalt ahol már elég nagy kunszt annyit tekerni. ;]

    gergo5991...nekem nem volt téli szünet,így amikor az időjárás és időm engedte tekertem.Ha jó idő van délutánonként egy-egy gyorsabb 40km kábé 2-4x egy héten,hétvégén 50-200 km a péntek délután és vasárnap este között.Volt egy tavaszi szabadság is,meg a hosszú 7végék mikor többet tekertünk.Így van máig közel 2900 km az idén.Ja,de ha esőre áll nem tekerek,nem szeretem összesározni magam.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák