Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #279708 üzenetére

    Azért ez erősen nézőpont kérdése. Az alapozás vagy interval nem sivár, mert teljesen lefoglalja az agyad, szal igazából az, hogy koncentrálnod kell rá, az amúgy unalmassá vált random tekeréseket érdekesebbé teheti. Ha van valami amire folyamatosan figyelned kell, ha van valami kitűzött célod, az motiválhat, izgalmasabbá teheti a szokásos elfásult köreidet is.
    Az, hogy bandázáson számodra nem számít annyira, hogy erős legyél szerintem meg azért lehet, mert ritkán bandázol és olyankor is alkalmazkodtok egymáshoz. Én gyakrabban tekerek haverokkal, akik viszonylag erősek, versenyeket nyernek, tele vannak KOM-okkal és ha nem edződök hozzájuk, minden egyes bandázós tekerés szenvedés lenne ahelyett, hogy élvezném. Plusz ha megerősödsz, egyedül is sokkal jobb érzés tekerni, szinte repül a bicikli felfelé. Neked már szerintem okés az erőnléted, így, hogy szinte mindíg egyedül tekersz és versenyre sem jársz, egyetértek, hogy fölösleges edzésekbe túl sok energiát ölnöd. De ha kerülne egy banda, akik mind erősebbek nálad, hamar elkezdenél agyalni, hogy hogyan válhatnál te is erősebbé, hogy ne kelljen szenvedned, vagy rosszabb esetben egyszer tekernél velük, aztán többé soha.

    Zoliwrc meg sokat teker, intenzíven és eleve nincs elhízva soha, így az lenne a furcsa, ha lassú lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák