Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz mauimagic #272379 üzenetére

    "Amazfit Stratosom volt kétféle, utána egy T-Rex. Ezek a felső kategóriás óráik. Miután elegem lett a szopásból, vetem inkább egy Garmin Instinct-et, ami egy alsó kategóriás Garmin. A hardware és az összeszerelés is jobb, de a lényeg: a software tényleg fényéveket ver a kínai órákra."

    Plusz egy, szintén zenész. Órás topikban épp a napokban diagramokkal, miért nem ért szinte szart sem bringázásra egy egyszerűbb optikai szenzoros óra (pl ex amazfitjeim).

    Vannak jó kínai cuccok, de nem kínai árban. Pl Fenix, Skilhunt, Nitecore, stb.
    Ahogy jjeahh írja, márkás/drágából is van szar, olcsóbbak is lehetnek néha jók, de azért vannak akiknek ott a több tapasztalat, többet tesztelnek, sokkal jobban kommunikálnak (mi.mire valónés mit tud), és jobb a minőségbiztosításuk.
    De szintén nem veszek kb gombot se utánajárás nélkül. Rohadt sok időt visz el.
    Sőt, vannak dolgok amiket tapasztalat szerzés miatt szerzek be. Lásd fejlámpák, bringalámpák, és pl délutánra várok egy Philips és egy Osram H7-es újabb retrofit ledizzót, amiket még nem próbáltam :DDD . Szigorúan közszolgálati indíttatásból :D

    Fall-N: Igen, fitnesz trackerek, kis hiányosággal.
    Nem tudják saccométernél pontosabban a fittségünket (alvás, regenerálódás, hrv, vo2max, edzési felkészültség, valódi pulzus edzés közben, stb). Hamar megutáltam a hasztalan adatokat, szar kijelzőket. Sokáig nem volt szimpi az Instinct, meg drágának tartottam. Aztááán: [kép]
    Sőt, a szépséges Epix is ment vissza két nap után, maradt az I2.

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák