Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Csokicsibesz #267560 üzenetére

    én nem mondok ilyeneket, hogy jó van nem jó, eddig csak ezt próbáltam olvasztósból.
    Először kábé fele-fele méhviasz és paraffin volt, mostanra még adagoltam hozzá méhviaszt, szóval nagy része az. Semmi egyéb nálam nincs benne, majd meglátjuk, hogy vizsgázik hosszabb távon. A sima gyertya (ha az a paraffin.. asszem, az) ridegebb, de lehet hogy jól működik az is. A méhviasz nekem szimpib, mert jó az illata olvasztva, és természetesebb anyag :P - kicsit puhább, nyúlósabb, de aki többfélét próbált, majd elmondja.
    Emlékeztetőül a jegyzőkönyvbe: mivel KMC a láncom, és a vizes emulziókkal ténlyeg nem sokáig bírta zaj nélkül, ezért próbáltam ki megint.

    #267563 ZavaBalazs : ja, ez jó ötlet, sajnos ha jól látom, csak PC-n fogom tudni követni alkatrészenként, vagy én vagyok béna, de az appban csak bicikli szintig jutottam le.
    (autó olajcserét is így csinálom, a 15 ezret meg tudom jegyezni, és úgy csinálom, hogy mindig úgy jöjjön ki, mintha 0-tól csinálnám)

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák