Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #242491 üzenetére

    Ennyire ember és eszközfüggő, én a mobillal vagyok így. Mindenki mindent mobilon csinál, amit én sosem tudtam megszokni, marhára zavar, a mobil antiszoccá teszi az embereket. Számomra nem is jó érzés használni, túl pici a kijelző, minden sz*rért feloldani, keresni a megfelelő appot, (mellé)pötyögni rajta, legtöbb célra teljesen más világ egy igazi céleszköz. Netezni egy normális kijelzős laptop, vagy asztali pc 27-32" monitorral, igazi billzettel, zenét hallgatni tisztességes hangfalak - studió monitorok a bluetoothos mini szarok helyett, ha este valamiért kéne egy kis fény, mindenki a mobilt kapja elő, én meg a zseblámpát stb :DDD . Igen, a mobil az mindíg nálad van, elvileg ez nagy előny, de biztosan az? Miért kell a facebookot mindenhová magaddal vinni? Ott a való élet helyette :U .
    A mellkaspánt engem nem zavar, mert lapos, kényelmes, az elem hihetetlenül sokáig bírja, gyakorlatilag nem emlékszek mikor cseréltem ki utoljára, a Garmin a jelét soha az életben nem veszti el, szal felveszem, a komputer kb. azonnal látja én meg teljesen elfelejtem, hogy rajtam van, mert absz nem érzem. Ha Brytonnal ennyire kellemetlen a használata és külön figyelmet igényel, én valszeg sosem leszek Brytonos, mert számomra egy teljesen alap funkció.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák