Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz cousin333 #230260 üzenetére

    Köszönöm az infot. Tehát ha jól értem aláöltözet mindig tanácsos az izzadság elvezetése miatt.

    Most voltam este tekerni egyet az uj cuccban. Direkt nem vettem fel aláöltözőt. Csak a Reload kabát és a kellys thermo nadrág. Sapka es csősál kesztyű. Tényleg működik a kabát, a nadrág, valahogy jobban bírja csapatja az ember neki, mintha a vérkeringést is serkentené vagy fene tudja..(lehet placebo de jobb az egesz testem közérzete). Pici melegítés után, 15 percig ilyen 28-32 tempoval mentem hogy üzemi hőfok is legyen be is értem a célhoz aztán fordánc vissza. 9 fok van kint. Nem fázott vagy járt át a hideg egy pillanatig sem. De izzadtam eléggé a kabát alatt ahogy melegedtem befele. A kábát jól zár sehol nem éreztem h a testem érné valami. Azt is nézegettem hogy ha hozzá hozzá nyomkodom a kabátot a testemhez, hideg érzet lesz e, de nem volt (egyedül a cipzár). Érdekes, egy vékony kabát magában és mit véd 30 as temponál...
    30 perc tekerés után úgy gondolom izzadást kivéve 9 fokon pipa (ha tovább maradok sincs fázás úgy gondolom). Magában a kabát használhatatlan az izzadás miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák