Új hozzászólás Aktív témák

  • szimpláncsak

    tag

    válasz Dark Archon #229363 üzenetére

    Én tavaly vettem dékás nadrágot meg kabátot
    A nadrág rajtam passzentosabb,mint a képen. :) 0 fokig alàöltöző nélkül is jó, alatta már vettem fel vékony alàöltözőt. A kabát kb hasonló. Vékony de meglepően meleg. Mondjuk én mind a kettőt 17ezerèrt vettem tavaly, csak azóta a forint nem lett erősebb, így a dékás cuccok is egyre drágábbak :( Nekem télen a lábfejem kezd el leghamarabb fázni. Most gondolkodom téli cipő vásárláson. Szerintem ez a Shimano lesz a befutó. De ez a téli cipő kérdés is egyénfüggő. Van aki a 100.000 ft-os téli northwave cipőre is azt írja, hogy fázik benne a lába 5 fok alatt. :)
    A görgő vs. téli kerekezès meg parttalan vita. Aki a teljesítmény miatt kerekezik annak jó a görgő, aki meg az "èlmèny " miatt annak meg úgyis ingerszegèny lesz. Én valahol a kettő között vagyok. Nem állok meg minden bokorban fényképezni, de nem is számolom a wattokat. Meg télen inkább síkon tekerek, akkor folyamatosan melegen tartod magad, nem kell lefelé fázni :)) . Mondjuk Miskolc fekvése ilyen szempontból jó, mert lehet menni síkon is meg hegynek felfelé is :) .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák