Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz fulton #226503 üzenetére

    "Fogalmam nincs ebből ha így marad hogy lesz később kerekezés"
    Most pár napig szerintem sehogy, szünet. Én kétszer kaptam el, a régi első covid nagyon durván levert, 3 hétig köhögés, depresszió, utánna egy hétig semmi erőm nem volt a bringán. Most megint elkaptam 27-én, először csak úgy éreztem nem vagyok formában és fájtak az ízületeim, aztán másnap már kezdett fájni a torkom. Harmadnap már tiszta sor volt, hogy ez covid, köhögtem, lázam volt, a teszt pozitív lett. Ugyanakkor most ez az omikron vagy mi már nem olyan durva, mint a régi variánsok, egy hét alatt helyrejöttem és közben itthon tudtam bármit dolgozgatni, mert nem vert le a depresszió. Utánna sem éreztem úgy, hogy nem megy a bringa, kissé romlott az erőnlétem, de nem vészes. Szal ha covid is, szvsz hamar helyre fogsz jönni, mostanság minden ismerősöm könnyen megúszta. Én nem szedtem semmit rá, csak sok mézes teát, gyümölcsturmixot ittam és a húgom tanácsára doterra copaibával locsoltam a torkom :DDD

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák