Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz patyil #226452 üzenetére

    Gondolkodj el az országútin, ha nagyrészt aszfalton kerékpárúton szeretnél tekerni, akkor az a pár száz méter esetleg ami földút lehet azon tolni nem egy nagy történet szerintem(én is így szoktam pedig megntem vele 200km, 300km-es kört is, de mentem már nagyon jó minőségű döngölt földúton -kavicsoson is vele óvatosan persze nagyon, és nem volt gond,azért alapból én nem ajánlanám senkinek :) ) de előre megtervezed az utad akkor pl a merretekerjek.hu-n jelezve van hogy mi az aszfalt mi a földút,stb,akkor már igy eleve kizárod szinte annak a lehetőségét hogy földútra tévedj.
    De ami most van neked azon ez az innova köpeny nem gondolnám hogy a legjobb gördülési ellenállású köpenyek között van, itt tudsz nézelődni, ezek a túragumik (a felső néhány) egész haladósak.
    (37mm-est,vagy valamivel keskenyebbet néznék,ami defekt ellen is védett,én energizer plus tourt használtam túrákra, azért érhezhetően jobban gurul betonon mint egy smart sam,de a teszt szerint vannak jobban teljesítők is én saját példámat hoztam.

    Illetve használt kerékpárokon nem gondolkodtál még?
    ki lehet fogni jót, én is tudtam olyat találni amivel kb 3000kmert mentek addig, de látszik is a bringán egyébként :) ha a váz nem sérült, szép, és technikailag oké(kipróbálod és éreznéd úgyis egyből ha gond lenne) akkor ennyi nem kell ezt túl misztifikálni :)
    Én patkófékes Sora-sat vettem, mivel nem versenyzek nekem bőven elég, még keményebb haladásra is.gyorsan vált, olyan sort veszel majd később esetleg hozzá ami jobban igazodik azokhoz az áttételekhez amiket használsz(én például montis "belépő" hátsó sorral használom,és mér ne lenne jó? :) (tökéletes-HG201), és akkor ott kisebb ugrások lesznek, amit nem használsz nagyon ott meg kb úgyis tök mindegy hogy milyen léptékek vannak :)

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák