Új hozzászólás Aktív témák

  • zsocy

    őstag

    válasz d3tox1c #217790 üzenetére

    Egyszer nagyon szeretnék majd egy Kona-t, főleg a neve meg az életérzés miatt :)
    Szerintem ez a bringa is jó, főleg arra amire írod, átlagos terep használatra. A kemény mag majd egész biztos talál benne hibát, pl. az első teló az tényleg nem nagy szám, de én bevállalnám.
    A Microshift Advent 1x rendszer pedig egy jól sikerült váltás, dicsérni szokták azt is.
    Előnye az 1x rendszereknek az egyszerűség és a kisebb súly, meg ami nincs, az nem is romlik el, a hegyen ez is számít. Hátrányuk szerintem nem igazán van, talán annyi hogy nincs annyi fokozatot, de a keresztbe váltások miatt amúgy sem használható minden kombó egy 3x9 rendszeren. Én is átalakítottam már a 3x9-emet 1x9-re, csak az enyém Sunrace RDM900, nem Microshift Advent. Amúgy az lett volna, ha lehet kapni.

    Röviden, nekem kéne, de lehet csak a Kona miatt mondom :)

    Babetta-X, biztos olyan rossz az a régi Csepel? Ma már akár menő is lehet, nem nagyon lopják és azt is kibírja ha ledobod az emeletről. Vegyél rá neki egy szép felniszettet valami jó gumival és lehet megszereti újra. Sajnos 100 körül csak a használt piac és a Decathlon játszik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák