Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz bardi #181913 üzenetére

    Ezek a becsúszó kenőanyagok egy időben engem is majdnem elcsábítottak, sőt, ha ingyen kapnék egyet próbára, tuti letesztelném. Mondjuk a teló alsó láb szerviznél használsz olajat és Sram Butter-t, nem tudom egy harmadik újabb kenőanyagot mennyire szerencsés rákenni, akkor már nem jobb bringamosás után a becsúszót egy kis Sram Butterrel áttörölgetni? Mert ugy-e a szimeringen belül is az van. Meg hát ha már nincs kenése a becsúszóknak és a bringa fejreállítása után is szárazon mozog a teló, akkor szvsz már úgyis rég ideje egy olajcserés szerviznek.

    #181914 atti29: én ilyent xc-re nem tennék, de persze te tudod milyen terepen jársz. Nekem eddig bőven elég volt az agresszívebb xc gumi is, a tapasztaltabb kollégák meg gyors gumival saraznak, sőt, hóban is tekernek. Ha mégis megveszed, akkor figyelj arra, hogy az első váltó amikor a legkisebb lánckeréken van, ne érjen bele, nálam pl a 2.35" már lehet beleérne.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák