Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Solad #16169 üzenetére

    Dr Knoll-nál én is voltam. Nekem is kicsit pénzlehúzás szaga volt a dolognak, engem is kapásból műtött volna.
    Utána mentem a sportkórházba. tt voltam a Dobos dokinál, utána még a Hidas dokinál is. Mindkét orvos egybehangzó véleménye az volt, hogy ne műtsük, mert túl kockázatos és az mri vizsgálat is azt mutata épek a szalagok csak a hátsó kicsit lazább. Ezek elég nagy tapasztalatú orvosok, én hiszek nekik. Egyébként elmondták neked a hátsó keresztszalag pótlás kockázatait? Ehhez képest egy első az sétagalopp, rutinműtét. Hátsónál olyan helyeken fúrnak ahol komoly ütőerek futnak, ezért érsebész csapatnak is készen kell állnia, ha baj van és megfúrják az eret. A hibázás lehetősége sokkal nagyobb mint az elsőnél, csak akkor műtik ha a többi szalag is laza, így neked valószínűleg nem véletlenül javasolták. A hátsónak sokkal kisebb a szerepe a stabilizációban mint az elsőnek. Az ízületi rés beszűkülése pedig porckopás, az simán lehet a laza szalagok miatt, sajnos azzal már nem sok mindent tudnak kezdeni. Nekem az mri azt írta a porcom jó, ettől függetlenül nekem se olyan nagyon fasza a térdem, persze ki nem ugrik, de néha fájdogál, ez van, komoly trauma érte, nyilván tökéletes már nem lesz, de a kerékpározás nagyon jót tesz neki, amit az orvosok is javasolnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák