Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Mentem egy kört a saras erdőben, csuszkálni... kidobtam a farát, hogy drifteljen a hátsó kerék a sáron, ez amúgy jó érzés, pont a tapadás határ felett kanyarban fordulni. Aztán az egyik olyan jól sikerült hogy megindult az eleje is, és mint a salak motorosok, balra fordított kormánnyal csúsztam balra az árok fele, már felkészültem a zakóra, mikor az eleje betapadt és visszahoztam. Utána már nem kísértettem a szerencsém, de furán érdekes volt, pont abban a pillanatban voltam mikor esés előtt kicsit belassul az idő érzeted, és van időd azon agyalni hogy is lenne a legkevésbé fájdalmas elesni.

    (#134574) Runner_fxr Elhiszem, viszont örülök, hogy a többi xc-s is igazolja hogy nekünk normális az 5000km, ha évente 5x kéne gumit cseréljek, addig hajtanám mindent amíg le nem foszlik a felniről, persze gondolom te nem tekersz ennyit egy szezonban így nem kell 4-5x40 eurót eltapsolni csak a gumikra.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák