Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Hasaggymeg #127114 üzenetére

    Nem szeretem ezt a hasonlatot. Aki sosem evett pudingot az első nekifutásra szeretheti és utálhatja is, nincs mihez viszonyítsa és ezt általában azoknak mondják akik valamit elsőre csinálnának de nem tudják mire számítsanak.

    Lecseréltem a láncot az első tányér nincs megkopva, a fogaknál egyáltalán, szóval ez a sor még ki kell bírjon 1 láncot.

    A jó időre való tekintette megvolt az első hullámos tél okozta kárfelmérés : ))

    Pár elrozsdázott csavarfejet leszámítva, az egyetlen említésre méltó, hogy a pressfites középcsapágy NEM hajtás felüli oldalán zörög az összes golyó, jól gondolom, hogy a jelölt részt, nem lehet csak úgy egyszerűen lepattintatni, megzsírozni kicsit, és használni még 4-5 évig?

    Meglepő de a hajtókar jobban pörög mint mikor nyáron szétkaptam, viszont most érezhetően darál, és ha ez tekerésnél is megmarad akkor cserélném. Ez ugye minden bringán egyforma méret, pl ez okés?

    Kösz

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák