Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz Toobee #120299 üzenetére

    Akartam erről is írni. Tegnap mentem egy kisebb karikát. Nem fogom visszasírni a hátizsákot, az biztos. Egész napos túrára csak azért nem indulnék el vele, mert keveslem a 6 deci vizet. Ilyen kis hétköznapi körökre tökéletes, mert tudom hol lehet vízhez jutni. Fura volt, hogy végre komfortosan éreztem magam, nem izzadtam be a táska alá, ezért a lefeléknél sem fáztam. Persze a villáról sikerült kis helyen lekapni vele a festéket. Pontosabban a bowdenházzal, amit lefelé tolt és most nem a "koptatónál" fordult. Ezt azóta orvosoltam egy kis fóliával, tovább nem kopik már. Jön még egy Deuter is, a nyeregtáskát a dropper miatt viszont nem mertem felrakni. Hozzáért a becsúszóhoz, nem akarom a kopást megkockáztatni, ebből kell keresnem másik típust, valami kisebbet. Ha a lámpás szezonnak vége, akkor egy kulacstartó van még a táska felső részén, akkor már egész naposra is lehet menni hátizsák nélkül. Nekem bejött, egykerekezni is marha jó vele. Gondolom azért, mert felülre került egy kis súly, ha jól eltalálom, akkor nagyon könnyű tartani, persze felvenni picit nehezebb így.

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák