Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo5991

    őstag

    válasz DUB Inc. #113499 üzenetére

    én mióta vettem bicajos nadrágot meg felsőt, azóta másban nem tudok bicajozni. a nadrágban az a jó hogyha rám is tapad, de ha mozgok akkor csuszkál benne a combom stb.. szóval nem horzsolja ki. Sima pamut rövidnadrágban elég beizzadni és jóhogynem véresre surolja ki a nadrág a combom belső oldalát, meg az a szar mikor a pamut nadrág az izzadságtól rádragad és abban nem csuszkál az ember bőre na az a szar. Trikónál dettó bele izzadsz a pamut trikóba és nehogy isten le tudd venni magadról, ja meg full vizes marad és jéghideg levegő csap meg minden árnyékos helyen. A fölső mezt nem hordom mindig, mert ha éppen ki van mosva akkor ilyen streccses dryfit féle lidl-ös sport trikót veszek fel az is hozza ugyan azt kb mint a mez. Eleinte én is féltem hogy lebuziznak stb de mióta megtudtam mennyire kényelmes azóta leszarom mindenki véleményét. Most egyedül már csak az zavar hogy fogytam egy picit, vagy a sok bedurranástól, de megnyult picit a nadrágom és most az zavar hogy nem olyan feszes :D

    ui: ezek a sportruházatok ha dombon felfele meg is izzadsz lefele jövet simán kiszárad rajtad és nem fázol

    Cube blackline cuccom van amúgy, elégedett vagyok vele, ja volt hogy esésnél a nadrágnak semmi baja nem lett alatta meg totál le lett horzsolva a combom, szóval eléggé strapabiró cuccok ezek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák