Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Redneck #113000 üzenetére

    Nálunk ez úgy ment, hogy megvolt a márka, szín, meg bütykös gumi. A többit én döntöm el. Lett ami lett, tetszik neki.
    Öcséméknél meg úgy, hogy megkérdezték mit vegyenek 50-ért, mondtam, hogy hát van 5-10 éves használt, meg a Decában az RR340 60-ért, az ilyen, lapozgatja a csaj a színeket, türkiz, ez tetszik. Ez volt szombaton, hétfőn küldték, hogy bementek és megvették. Volt rajta egy nullás Runner szerviz, azóta vigyorogva használja, a gyári gumival, aszfalton.
    Ha nem tetszik neki, illetve nem kényelmes az üléshelyzet, nem fogja használni. Lehet az bármilyen full XT(R).
    Illetve a Decában az a jó, hogy vissza tudod vinni. Ez azért ajándéknál nem mindegy, mert a méret is lehet gond.

    StLui: Szentendrén már lehet menni a főúton, van olyan sárga bringás felfestés az út szélén. Gyerekkel nyilván gáz, de felnőttként kibírható. Ha a Megyeri híd felől jössz, akkor az utolsó lámpánál (mielőtt van ez az aluljáró), visszakanyarodsz a főút felé a lámpához, elmész balra, majd a következő lámpánál jobbra be a bringaútra. Így. Ha nem mész be a bringaútra, akkor meg végigtekerhető a város onnan a főúton.
    Az a váci cucc meg szerintem forgalomszámláló, de amikor először láttam (a másik oldala egy fekete kör), azt hittem olyan lehajtható kisszék, mint a zuhanykabinokban. :C

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák