Új hozzászólás Aktív témák

  • adpeter

    tag

    válasz bl4ze #11374 üzenetére

    Ne haragudj Balázs! De én sem értem.
    Egyet bizton állíthatok. Nem használom a fórumokat többször reklámcélból, mint bárki más.
    Jó ideje nem reklámoztam magam,most pár napja volt egy-két beharangozó.Ennyi.
    Parcit direkt megkérdeztem a dologról,mert tudtam, hogy előbb-utóbb ez lesz. Azt mondta szólni fognak,
    ha több vagyok a kelleténél. Ehhez tartom magam. A másikat inkább hagyjuk is! Hetek óta egy kávé körül forog ott minden.Persze, mondjuk azt lehet,mert ő ingyen adja! :DDD Meg persze a Korzótól sem idegen
    ( Bocs J. ;] )

    A legtöbb új Korzós cikket,tesztet beírod a fórumokra. Engem nem zavar,sőt! Én örülök neki.
    De ne mond kérlek,hogy ez nem promózás!

    Nem promózzátok a shopot.Persze.Oké,ez igaz. Én meg nem írok teszteket,cikkeket.
    A korzó magazin,tehát leginkább a látogatottság az érdeke. A lényeg,hogy minél többen olvassák a cikkeket.Reklámérték,plusz azért biztos hoz vevőt is.

    Régebben beszéltünk is erről itt a fórumon weinmaker-el, mikor rákérdeztem,miért ilyen lassú a szállítás, stb. Azt mondta a shop csak mellékvonal,nem tulajdonít neki nagy jelentőséget.Többek közt ezért is kezdtem neki a dolognak.
    Nekem a forgalom számít,én ezt promózom. Én azzal hárítsak ezek szerint,hogy én meg nem reklámozok cikkeket?

    Én semmi csúnyát nem mondtam rád,szerintem itt senki más sem.Én nem is fogok.Nem kéne szerintem elvinni ezt ebbe a K...anya irányba. Én nagyon nem szeretném!
    De nincs mit szépíteni,nyilván konkurencia lettem vagy leszek.Amennyiben majd pénzt is hoz nem csak visz ez az egész! :)
    Ha valóban baráti a dolog, tudod hol érsz el. Szerintem most már tényleg sok a fórumnak itt BELŐLÜNK! :R

    "-De nem én vagyok a messiáááááás!!!" "-De te vagy a messiás, hidd el, én csak tudom, követtem már egy párat."

Új hozzászólás Aktív témák