Új hozzászólás Aktív témák

  • Crondore

    tag

    válasz Zen42 #104009 üzenetére

    Igaz nem én voltam a megszólított de mivel szimpla megszállott vagyok fogok neked fedobni egy videót erről a szűrőről, napi használatban van az IMS-ek mellett nakeddal is. Háklis szűrő, nem szép a pogácsa benne mert vizesedik jó lefolyásnál nálam, teljesen máskép reagál, mint egy normál szimpla, nehezen jön ki kv belőle, de nagyon finom kvt lehet húzni vele, de nem mindenből. Rögtelenítésre(nálam nagyon) , tamperelésre(58,4mm tamper kell neki minimum) nagyon érzékeny, grammoznom kell a lefolyást nekem az igazán jó húzásokhoz, a folyadék mennyiséggel engem mindig megszívatot :). Nekem ks vonalon működik jól, világosakat és a koffeinmenteseket nincs jobb szavam rá összetöri... szétkeni az ízeket vagy túl definiálja a túl finom őrlési igénye miatt - ez lehet az én hibám is persze vagy csak nem az én ízlésenek való, ks vonalon nekem tud hú b@... lenni. 10,5-11,5g között megy bele nálam kv 2-2,5 aránnyal jön le, ennél több nekem nem fér bele úgy, hogy a kar jól álljon/menjen fel. Nagyon sokáig kellett tanulnom/gyakorolnom vele, és most is tud meglepetéseket okozni... :DD ha nem figyelek oda rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák