Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielK

    addikt

    válasz tildy #9172 üzenetére

    Nekem max a 4" még jó. Azt zsebre tudom vágni. Igazán jó férfi létemre csak pénztárca, kulcs és telefon szokott nálam lenni (no táska). Szóval ennél nagyobb nem kell, mert akkor kénytelen vagyok táskát cipelni, vagy olyan nadrágot venni, amibe 6x beleférek (és kilóg belőle az alsó - mint mostanság a fiatalok teszik/tették) ;]
    Egyébként pont az ipad miatt nem érzem szükségét nagyobb telefonnak. Alapból ipaden csinálok mindent, ha úton vagyok akkor a telefonon.
    Szerintem az Apple így áll hozzá: legyen egy iPhone-od, mellette egy pad, gépnek meg egy OS X-es gép (macbook, mac mini vagy imac). Így megértem, hogy nem akarnak nagyobb kijelzőt, mert így le van minden fedve.

    (#9175) manchester85: hány napig használtál androidot? Én 9 hónapig, annyi idő alatt azért rá lehet jönni dolgokra. Például arra, hogy egy teljesen használható rendszer, arra amire kitalálták (okostelefonnak). Minden rendszernek vannak hiányosságai és erősségei. Nem lehet összehasonlítani őket. Ugyanúgy nem, ahogy egy Win-OS X-Linux disztrót sem. Más alapokon nyugszanak. Ennyi. Peace legyen mindenkivel! Ilyenek miatt kár veszekedni! :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák