Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz mondomén #38358 üzenetére

    Csak most olvastam a szerkesztést :D
    Szóval tüsszögés, orrfolyás, orrdugulás egész évben, de nyáron fokozottan és a tüsszögés 1:1-ben allergiás tüsszögés, amikor sok egymás után jön...Ezen kívül random időközönként hasmenés, de úgy, h olyankor hetekig-hónapokig, aztán elmúlik és pár hónap múlva visszajön...Szerencsére nekem annyira nem durva, mint icecave-nek, mert anno táborokban megedződtem, kibírtam 3-4napig simán a mosdó meglátogatása nélkül, szóval nekem ha menni kell, akkor is kibírok még pár órát, bármilyen durva is a helyzet :DDD Mondjuk anyám szerint a hasmenés a sok idegeskedés miatt van, sajna könnyen felhúzom magam dolgokon, úgyhogy sokat idegeskedek, de ki tudja, orvosok nem, annyi már benizonyosodott :DDD
    icecave: nem tudom, azokkal mizu, mint mondtam, nem nézem, mit eszem, csak legyen finom :P De akkor majd azokkal is kísérletezgetek, hátha, most nyáron még úgy-ahogy meg is valósítható a szigorú étrend, évközben lesz nehéz a menza miatt...

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák