Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz mondomén #33883 üzenetére

    Én azért találok mindig ruhát magamnak normális áron, 8-10k egy pólóért valóban irreálisan sok, én 5k-nál többet nem adok pólóért, de Espritben, Tom Tailorban is simán kapni 3-4k-ért pólókat, amik tényleg jó minőségűek :K
    Ezekről a márkákról mondjuk még életemben nem hallottam egyikről sem, de még csak nem is találkoztam velük, pedig már a világ nem egy pontján jártam és voltam akkora bevásárlóközpontban, amibe beleférne kb az összes pesti együtt :DDD
    Jaja, minőségi cuccokat árulnak eléggé, Hollister Bécsben van is, ami nem a világ vége, de sajna Európában hihetetlenül túlározattak, A&F-et lehet rendelni online is, de 30€-nál indul egy póló :( Az USA-ban 20-25$-ért már vannak pólók az Abercrombie-ban, amit még megér szerintem 1-1 darab, mivel tényleg minőségiek és nem használódnak el gyorsan :)
    r3dsnake: megnézem, persze, bár most egy ideig nem fogok Pull&Bearbe menni, mert kb 1 hónapja volt meg a nyári nagybevásárlásom ott, feltankoltam nyári cuccokból, úgyhogy most valószínűleg őszig nem lesz szükségem onnan új cuccokra :DD

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák