Új hozzászólás Aktív témák

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz manchester85 #30606 üzenetére

    A 8gb általában ~6,5GB, tehát itt már sok tárhely elveszik.

    Oké, felhő, és ha nem vagy wifiközelben? Nálam fenn van jópár app, 100-120 fotó, és egyszerűen nem tudok annyi zenét magamnál tartani, amennyit szeretnék. Utálom, hogy a 7-8 feliratkozott podcastből (amiből mindig csak a legutolsó epizódot tartok meg), mindig válogatnom kell, hogy mit tegyek rá iTunes-on. Ha épp 1-2 anime vagy sorozatrészt rámásolnék, akkor megint törölgetnem kell. Egy okosteló azért okos, mert all-in-one, és mindig a tárhely a szűk keresztmetszet. Van itthon 500gigás NAS, ha épp arról néznék meg valamit, de azt is cseszhetem, ha egyszerűen nincs olyan app a store-ban, ami tud samba-t ÉS ac3-at. Ez is röhej... A zenei ízlésem meg elég széles skálán mozog, még ha minden stílusból csak 1-2 kedvenc lemezt tartanék a telón, akkor se férnék el. Igen, vehettem volna nagyobbat, de azt hittem, hogy elég lesz a 16gb. Ha lesz váltás újabb iPhone-ra, akkor 32gb alatt el se olvasom majd a hirdetéseket. iPaden mondjuk elvolnék 16gigával szerintem, mert arra úgyse tennék zenéket. De jelenleg iPadre sincs igazán szükségem, szóval ezen még ráérek gondolkozni.

    Viszont egyre inkább afelé hajlok, hogy kéne egy MB/MBP. Csak az a bajom, hogy egy MB nem váltana ki egy erős asztalit (pl ha játszanék), de mivel asztalit is kéne vennem, a két dolog elég húzós lenne együtt. (A Nikon D90-en való álmodozásomról nem is beszélve.) Viszont MB meg egy nagyon stabil alap lenne egy vinyl-es timecode rendszerhez, amit bulin is simán mernék használni, ha esetleg játszanék valahol.

    Fakit, kell meló... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák