Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McCartman

    senior tag

    válasz Ragnar95 #23921 üzenetére

    Olyan példával van értelme az összehasonlításnak ami ki is használja az extra teljesítményt és érdemi munka folytán nem csak egy sebtében összedobott gagyi konzolport jelenik meg PCre.
    Konkrétan a Cod mindkét platformon egyformán szarul néz ki maradjunk annyiban, hosszú évek óta ugyanazzal a motorral, képi megjelenítéssel jelennek meg a copy-paste részek végtelen egymásutánban.

    Ezzel szemben az fps példánál maradva a Battlefield 3 esetében nem csak a megjelenítésben van szemmel látható különbség hanem a konzol teljesítményének szűk keresztmetszetéből adódóan kisebb pályákon és 64 helyett csak 24 fővel élvezhető a játék. Ezek az érdemi különbségek.

    Szerintem a legtöbb háztartásban van ugyanabban a helyiségben tv is ahol számítógép, ha mégsem, minden bizonnyal elég hosszú hdmi kábeleket gyártanak manapság. :D
    Számomra az osztottképernyő az oldschool, mondjuk már kinőttem az ilyenekből minden bizonnyal azért fura.
    FIFÁnál pl. nincs is sok szükség rá, érdekes lenne két kis képen ugyanazt a gyepet nézni. :U
    Amúgy a PCs verzióval ugyanúgy megoldható a közös játék ha jól tudom.

    @bigdady: Grat. :)

    [ Szerkesztve ]

    Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

Új hozzászólás Aktív témák