Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz manchester85 #23879 üzenetére

    Szerintem fölösleges és hülyeség is őket összehasonlítani, hiszen Armin a trance legnagyobbja, míg Guetta a dance-ben jeleskedik főleg, meg a vocal nélküli számaival a house-ban....Ráadásul Guetta részben producer is , jópár énekest ő futtatott fel, miután szerepeltek a dalaiban, híresek lettek...
    Szóval szerintem mindketten nagyon jók vagy talán a legjobbak abban, amit csinálnak, de ez 2 külön műfaj :)
    McCartman: ja, online multi van,de osztott képernyős nincs :U Ezen kívül ha jobb grafikát akarsz gépen, mint konzolon, csak kb 4x annyit kell ráköltened....És persze a PC-t is kikötheted a TV-re, csak nem hiszem,h te TV-n szeretnél netezni, chatelni, dolgozni, stb, amit a PC-n csinálsz, hordozgatni meg nem olyan királyság egy asztali gépet, főleg, ha mondjuk toronyházad van....
    Bling95: a Kinect egy nagyon jó kezdeményezés volt, sokkal jobb, mint a Wii, de szerintem azzal rontotta el a Microsoft,h családbarátra csinálta és full kizárta belőle a casual/pro gamereket, mivel csak gyerekeknek szóló játékokat ad ki rá....

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák