Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz joey04 #178806 üzenetére

    Valóban ez így van. Azért még bízok benne, hogy lesz elég plusz a pro-hoz képest, hogy megérje a felárat.
    Mert ahogy korábban is írtam, pl a 11pro üzemideje - papíron - 4 órával hosszabb, mint az XS-é. Ha csak a fele is igaz, már jó. És ugye a kettő között csak egy év volt.
    Tavaly én a sima 11 vs XS esetében éreztem azt, hogy na ott aztán tényleg halovány volt a különbség.

    Amúgy az XS ereje nekem is megfelelne, még. Így voltam az i6-tal is, csakhogy az már nagyon belassította magát, kínszenvedés a használata. Persze cserébe az akksi üzemidő f*sza! Viszont ezt is így vettem 4 éve, hogy már 2 éves típus volt. :) Kb két év után kezdődtek is a gondok. Egyik frissítés lassított rajta, majd a következő javított aztán megint lassított és így tovább... Mára már nagyon nehezen használható.
    Szóval ezért akarok most egy tényleg újat, ami akár 4 évig problémamentesen működhet.

    @r3dsnake:

    Ezt értem. De a válaszidő gyorsulása az online játékokon kívül miben nyilvánul meg?
    Mindegy, nem akarok kötekedni, csak bosszant, hogy az 5G miatt megnyirbálják a telefon egyéb képességeit.

Új hozzászólás Aktív témák