Új hozzászólás Aktív témák

  • #11493888

    törölt tag

    válasz MPowerPH #5705 üzenetére

    amiről papoltatok abban semmi új nincs csak amit láttatok belebukni. az én agyam másképpen működik és végtelen számú lehetőséget látok a probléma megoldására amiből ha csak egy lesz és az működik, nyertem...
    a példa kedvéért, én is láttam pertier elemet vízzel hűteni ugyebár a meleg oldalát. Viszont nem láttam sehol akár egy 240 víz hűtőt a hideg oldalra kötni a vizet arra használva hogy nem a melegről vigye el a hőt hanem a hidegről. és akkor a lehűlt vizes 240 blokkon átfújó ventik akár a házon belül máris hűtik a levegőt ugyebár ugyan úgy. Mint mondtam megszámlálhatatlan kísérletezni való teendőm van még, és valamelyik majd biztosan működni is fog. ezt az elemet nem csak fűtésre lehet használni hanem hűtésre is. És még a zárt rendszerig el se jutottam mert az is egy futni való kör lesz. lehet ehhez már az is elég ami most van majd kiderül. de nem fogok kapkodni sem feladni mert ismerem a sikerhez vezető sok buktatós rögös ösvény végét cél felirattal, de csak akkor jut el az ember oda, ha végig gyalogol rajta.

Új hozzászólás Aktív témák