Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    Recovery CD-kkel kapcsolatban lenne egy kérdésem, olyanokhoz, akik nálam jobban vágják a Windows legalitása-témakört.

    Szóval, a T41p-mhez régóta keresek recovery CD-ket, mert szeretném visszaállítani rajta a factory default operációs rendszert a recovery partícióval. A COA matrica és a Lenovo oldala szerint is XP Home-t lehet rajta legálisan használni, az én gépem esetében magyart, a lokalizációnak megfelelően.

    Találtam egy eladót, akinek van a gépem típusához való, de XP Professional recovery CD-je. Ráadásul angol nyelvű, nem magyar. Ő azt állítja, hogy én ezt a recovery CD-t legálisan fogom tudni használni a masinán, és a telepítéskor nem is lesz szükségem a COA-n lévő XP serial-re. Legjobb tudomásom szerint ettől még nem legális egy angol XP Pro oprendszer telepítése egy magyar XP Home licensszel rendelkező gépre, hiába eredeti gyári CD-kről megy a telepítés, hiába nem fog kérni serial-t telepítés közben, hiszen én ettől még nem vásárolnám meg a licenszet is az angol nyelvű recovery médiával együtt.

    Javítsatok ki, ha rosszul tudom! Köszönöm.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák