Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistiboy88

    aktív tag

    válasz carr #95679 üzenetére

    Bocsi, ha kicsit fura volt az írás, de a telefon kijavította a jót. :)

    Na szóval Lenovo supporton nem találtam hozzá semmi win10 drivert. Sőt, ha keresőbe beírom, akkor csak t420-tól felfele dob ki típusokat. Széria szám alapján keresére sem járok jobban.
    Már évek óta nem nagyon van időm számítógépekkel, laptopokkal foglalkozni, úgyhogy nagyon kiestem mindenből.

    No, nézzük az adatait:
    Intel Corei 5 M560
    8GB ram
    integrál intel vga
    LAN: intel 82577LM
    WLAN: Intel advanced-n 6200 AGN
    Kijelző: sima 1440x900 tft

    Drivereket csak össze lehet szedni, igaz időm szinte most semmi. Azzal vagyok bajba, hogy a lenovo-s dolgok mennének-e. Mint pl a power manager, mert az akkut általában 80%-tól tovább nem engedem neki tölteni, ....

    Egyszer már volt fent win 10, mikor win 7-ről frissítettem, de akkor pár programom megreccsent, így ment vissza a win7. Akkor időm sem volt vele foglalkozni, mert ment a meló ezerrel, így csak gyorsan legyalultam mindent, s újrahúztam. Nem, nem recovery partícióról, hanem pendrive-ról. Így nem kellett megvárnom míg egy csomó frissítést leszed a windows.

    Linuxot meg sajnos nem nagyon tudok használni, mivel jó pár számomra nélkülözhetetlen program meg sem nyekken linux alatt sehogy sem. (pl.: PLC-s programok)

    Kösz a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák