Új hozzászólás Aktív témák

  • newmoonlight

    senior tag

    válasz sutszi #87162 üzenetére

    Szerintem nehéz általános érvényű megállapításokat tenni. Az én gépemen például soha nem fog elrepedni a palmrest, mert vigyázok rá, mint a hímes tojásra, meg melegedni sem fog, mert semmi olyanra nem használom, ami forralná az agyát. Ellenben kurvára zavar pl. az a gagyi hangerő-szabályozó gomb, amit alig találok meg a sötétben. Ez viszont (mivel nem olvastam róla sehol) rajtam kívül nem izgat senkit. A 420 vs.430 polémia kapcsán meg -ha a logika mentén haladunk- csak nem akkora balfasz a Lenovo, hogy olyan konstrukciós hibákat, amelyek (ilyen darabszámoknál) nem jelentéktelen (garanciális) javítási költségeket eredeztetnek, egy típusváltásnál ne javítanának ki 1-2 merevítőbordával vagy egy fél centivel odébb tervezett csavarral. De -sokadszorra mondom- nem értek hozzá, én építész vagyok.

    “Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

Új hozzászólás Aktív témák