Új hozzászólás Aktív témák

  • Sopi

    senior tag

    válasz cadeyrn #22129 üzenetére

    Core i5-520M, az van benne a BIOS szerint is és érzetre is stimmel a dolog, szóval biztos vagyok benne, hogy nem X300 + Core2Duo van a gépemben. Ezek szerint valahogy ügyesen átírták a szériaszámot.
    A kérdés bennem továbbra is az, hogy ha van egy gép, aminek még van érvényes garanciája, akkor miért jó, ha megkapja egy X300 számát, aminek már nincs garanciája :F ?

    Elérni természetesen nem tudom...
    Épp egy külföldi elutazásom előtt vettem augusztus végén, nagy rohanásban voltam. Most szeptember elején jutottam el odáig, hogy mindent feltelepítsek + elbabráljak vele.

    Hirdetés: LENOVO T410 (Core i5, DDR3, Fingerprint) Több mint 2 év GAR!
    Eladó: szabogee

    Láttam, hogy újonc, de láttam már több hirdetését is régebbről és senkitől sem kapott fekete pontot vagy bármi negatív visszajelzést. Itt rá se kerestem, mivel nem csak ThinkPad-eket adott el.

    Ma még megpróbálom elérni, ha nem megy és itt is mindenki azt mondja, hogy így esélytelen a garanciát érvényesítenem, ha bármi baja lesz, akkor megy a gigászi fekete pont, bár kétlem, hogy viszont fogjuk látni ennyi eladás után... maximum más felhasználónévvel.

    Üdv,
    Sopi

Új hozzászólás Aktív témák