Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz vicze #107406 üzenetére

    Egyébként nekem L450-en Win 10 2004 kékhalált dob, ha a kamerát akarom elindítani (akár Windows Kamera, akár Skype). Nem hardveres hiba, nincs letiltva sem BIOS-ban, live Linux alatt szépen működik. Nyilván szökőévente egyszer használom csak a kamerát, de bosszant, ha valami nem működik. Három napja telepített rendszer, MCT-s telepítővel...

    Múlt héten nagy nehezen befutottak a még márciusban (!) Aliexpressről az L450-hez rendelt alkatrészek (also burkolat és billentyűzet). Az utóbbiban nem volt köszönet, egyrészt EU billentyűzetet rendeltem és US-t kaptam, másrészt sérülten is érkezett (szerintem rápakoltak a konténerben pár mázsát, mert a doboz is behajlott, meg maga a billentyűzet is csúnyán: [link]).

    Oké, átpakoltam az E440 kissé kopottasabb billentyűzetét, azzal megy, de gondoltam, akkor itthonról szerzek be billentyűzetet hosszabb távú használathoz. Az innen apróról nemrég beszerzett, gyakorlatilag új billentyűzetnek persze nem működik se az Fn gombja, sem jó pár számgombja...

    Ezen bosszúságokat leszámítva amúgy egy tök jó, kulturált kis gépecske. Az enyém sajnos a low-end, még Haswell ULV i5-ös alaplapos verzió, de úgy, hogy a gépalapot 5k-ért szereztem be (kellett bele akku, kijelző, billentyűzet, RAM, SSD, WWAN), nem panaszkodom. AUO B140HAN01.3 panellel teljesen rendben van a felhasználói élmény (nyilván van jobb panel is a világon, de az ém használatomhoz ez bőven megfelel).

    Még gondolkodom azon, hogy érdemes-e hozzá beszerezni fingerprint readert, ami topcase cserével is járna.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák