Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz HUNited #13088 üzenetére

    Őszintén megmondom, nem is néztem hogy milyen adatok vannak abban az exportban, csak annyit láttam hogy csv fájl. Nem különösebben érdekelnek ezek az adatok, mert tudom hogy kb játék kategória és ennek megfelelően kezelem. A futásban segít, hogy kb. tudom nézni a pulzust. Tudom, nagy a késleltetése és nem olyan pontos mint egy célműszer, de az én kocogásomhoz még megfelel, látom a pulzuson amikor még kicsit jobban tolhatom.
    Valószínű az impedance lesz tényleg az az érték, amit a kör érzékelőkkel mért.
    De hogy milyen algoritmus milyen korrekciókkal számolja a megjelenített értéket azt nem tudom. A testömegen kívül nyilván minden más értéket ebből számol ki, életkor, testmagasság, tömeg alapján, és az ehhez tartozó átlagos testtípusok figyelembe vételével.
    Nálam ilyen ügyben rossz helyen kopogtatsz. Most visszanéztem, az idén háromszor álltam a mérlegen. A kiírt adatokon meg kb. mosolyogni szoktam egyet. Nem mélyedtem el ebben a témában, sajnos nem tudok segíteni.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák