Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz DeathAdder #37682 üzenetére

    Ez a fényezés dolog engem is megőrjít, 2013-ban első lökőst aki fényezte elcseszett valamit, mert 1.5 év után dobta le a festéket a lökős, elvittem máshová, szépen megcsinálta, lekopogom nem is málik, pedig már több idő telt el azóta mint az első festésnél, de ő meg olyan vékonyan hordta fel, hogy a kavicsfelverődések nagyon látszanak ha tiszta a kocsi, szóval kellene első lökőst megint fényezni. A hátsó lökőst is kellene, mert a 2013-as fényezés 2 kis helyen buborékos és polír után látszottak a berepedezések is a fényen, igaz azóta sem, de akkor megláttam, mondom ez nem maradhat így, azóta még megkínálta egyszer kicsit a kapu is, igaz régi 1Ft-os nagyságban sem, de ott bemattult, zavar, kell hátsót is fényezni, na akkor nemrég nézem tisztán a kocsit, hát az ajtókon az A és C oszlopon annyira berepedezett a fény (igaz ez 2012-es), hogy azokat is kellene, de ha már ennyit szeretnék akkor már érdemes lenne a régi tervet megvalósítani, kibelezni teljesen a kocsit, motort is ki és akkor fullban megfújni, hogy egységes legyen, minden rozsda meg hiba javítva legyen, még akár egy húzópadon is megnézetném a kasznit, hogy a nyúlványok okésak-e, de ennyi pénzem nincs rá idén. Most dilemmázok mi legyen, lökősöket mindenképp fényeztetem, mert azt nem macerás, levesz, lefúj, visszarak, meg van 2-3 napon belül, de az ajtókon is rohadtul zavar, olyan mintha kulccsal meghúztad volna kicsit, megkarcolgattad volna. :( :W

    Bubby: faja lett az ültetés, lassan már kívülről tudod majd hogyan kell hová menni, hogy ne érj le. :C

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák