Új hozzászólás Aktív témák

  • moha21

    addikt

    válasz Lompos48 #14968 üzenetére

    Mondjuk neki totál felesleges a 17 bar nyomás ( bár otthoni célra szerintem nagyon nincs is akinek kellene ), sőt ESD miatt én max 3-4 bar-on szoktam tisztogatni az elektronikai cuccokat.

    Más: Adott egy szalagfűrész rajta egy 3 fázisú motor ( semmit nem tudok róla egyelőre ).

    3 fázis bekötve lakásba RST sorrend az R az ugyanaz a fázis, mint amiről a lakás megy és ő 20 A-es kismegszakító S T ők meg 16 A-esek.

    Indulásnál ugye szeretne nagy áramot felvenni a gép és ekkor rendre levágja S kismegszakítót. Viszont, ha "belöki" az ember utána megy vígan.

    "Simán" van bekötve, tehát nincs delta-csillag mókolás. Kismegszakító csere most nem lesz, mert ezen kívül ( jó a kompresszor át van kötve így gyenge, de 5 bar-nál nem kell nagyobb ) semmi másra nem használnánk egyelőre.

    Azon gondolkoztam, hogy indításnál át lenne kötve és miután elindult normál üzemmódban menne. Ez így megvalósítható? Esetleg más megoldás/ ötlet? Mintha lehetne is kapni ilyen kapcsolót.

    (#14969) totya694 : 245 liter 5 bar-os levegőnél elindulni a motornak kell egy kis kraft. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Új hozzászólás Aktív témák