Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz dgyuri0123 #93935 üzenetére

    Olcsó rendszer a polcsugárzó és a régebbi erősitők párositása, azoknak is kell az a kábel, ami nem visz hibát a rendszerbe, s minden részen kell. S ennek a kábelnek ki kell tudnia szolgálni egy többszörös értékű rendszert is alap szinten. Elbeszélünk azt hiszem egymás mellett, irtam már, hogy nem az n módszerem a példa és a jó, én átestem a ló másik oldalára, de a kábelek fontossága életbe-rendszerbe vágó, pontosabban hangba vágó lesz, bármilyen rendszert állitson össze az User. Ezt árban nézve, ha CAT 7-es kábelben gondolkodsz, s ebből épit RCA-t is akár, tápkábelt pedig vadásszon az AVX-en, gondolnám, hogy 50 ezerért megúszhatja, s én erről a szintről beszélek. Nem lesz profi, de nem fog hibáktól hemzsegni a kábelek miatt a rendszere. S itt kell elgondolkodnod: Egy Camridge Audio Azur 640 egy polc vagy állványos 40-50 ezressel, 20 ezres DAC, pc a forrás...ez igy 120-140 ezer. A kábelek 50 ezer....ezen felállás a minimum részemről a kábelek értékét nézve. Ezt Te hogyan költenéd el? Az én költekezésem a kábelek terén nem példa értékű, bár hiszem, hogy nem ártottam vele a rendszeremnek. A vitám tárgya még mindig az, hogy az eszközök árához van igazitva a kábelekre költött pénz összege, nem pedig a kábelek értéke a cél, azaz alap minősége.

Új hozzászólás Aktív témák