Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    készülök megvenni az első belépő szintű cuccomat, de az jutott eszembe, hogy lehet hamarosan elköltözöm a mostani családi házból egy társasházi lakásba, ahol nem hinném, hogy komolyabban próbára lehet tenni egy hifit. de tényleg, akik nem családi házban laknak, azok hogy hifiznek? :( megveszel egy cuccot százezrekért, de igazán sosem élvezheted - ez elég szar érzés lehet. lehet azt mondani, hogy a minőségi zenét halkan is lehet élvezni, és én sem akarok 150 w-ot dübörögtetni, de ami igazán élvezhető, az van olyan hangos, hogy a szomszédokat zavarja. :( hangszigetelés? legjobban egy olyan közmegegyezést tudnék értékelni, hogy este 8-9-ig bizonyos határok között mindenki úgy zajong, ahogy akar, tehát 50-50 alapon én nyomatom a zenét, amíg a szomszéd a bútorokat húzkodja, és nem szólunk egymásra.

    más: mivel belépő szintű cuccal akarok kezdeni, próbáltam utánajárni, hogy érdemes-e dac-ba ruháznom vagy elég az alaplapi hangkártya. Realtek ALC889-m van, és találtam egy hosszú és érdekes cikket, ami alapján nem feltéten.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák