Új hozzászólás Aktív témák

  • Fehérsólyom

    aktív tag

    válasz Thunder78 #696 üzenetére

    Sajnos rátapintottál a lényegre. Ez ugye az ár.
    A NAD-ot használtan láttam, így 80e lenne. A másik kettő ennél olcsóbb. Ezeket jobban ki is tudnám fizetni.
    Azt én is érzem, hogy a NAD egy másik szint. Viszont egy-két fórumon olvastam, hogy a NAD-al a CA 640 C-t vetik össze, és az utóbbi győzedelmsekedik, míg a Marantz-al az 540 C-t és szintén a Cambridge nyer.
    Ha az árat nézem, akkor a NAD már a megfizethetetlen (számomra mindenképpen) kategória, csak azért került bele, mert hátha lehet alkudni :D.
    Anyagilag jobban belefér a másik kettő, és mivel az erősítőm is CA így eleve szimpatikusabb a saját CD-je. Másrészt, most nagyon rossz tapasztalataim vannak a Marantz termékekkel, illetve több helyen is olvastam, hogy software hibás kimondottan ez a CD :(.
    Így maradt a CA és a NAD, amiből ez utóbbi ugye az ár miatt kiesik. Persze ennek ellenére mindhármat meghallgatom és ki tudja, lehet, hogy összekuporgatom még a pénzt a NAD-ra, vagy a 640 C-re. Bár ez reménytelennek tűnik jelen pillanatban.
    Mindenesetre köszönöm válaszod! Annak pedig külön örülök, hogy azonosat javasoltál, mint amire én is gondoltam, anélkül, hogy bármilyen utalást tettem volna :).

Új hozzászólás Aktív témák