Új hozzászólás Aktív témák

  • Tristis

    őstag

    Én nem terveztem pénzösszegben, de jó lenne ha az új lakásomba egy ilyen cucc várna. Gondolom itt kezdődik nagyjából a minőség (60+20használtan persze) Nem kell komoly kocsi nekem meg semmi csak egy jó fotel és egy selymes kellemes hangtechnika. Az az igazság, hogy nagyon nem ismerem a típusokat. Ezt a kettőt kb. 2 éve néztem ki egy pályázathoz... azután persze vettünk inkább két kínai 450W-os disco cuccot ;]

    De az én nappalimban valami szép jószág legyen és gyúljon mosolyra az arcom ha elkezd mesélni nekem. Mindenképp fontos lenne az ár/érték arány. Szinte mindenhol megtaláltam eddig a jó vételeket (bestbuy), gondolom ez itt ebben a kategóriában szubjektum. Amúgy igaz, hogy tekergetem az EQ-t:) Ez van. De előnyömre váljék, már kezdek rászokni a losslessre és az audióformátumra. :K
    Az erősítő annyira nem érdekel, majd veszek először valami olcsó régi jó nehéz erősítőt... Mondjuk 40-ért már lehet, hogy vennék újat. Sőt! 200wattos hangfalhoz, még elég az 50-60 wattos erősítő? (buta vagyok a témában mint a főőőd)

    Amit hallgatok (próbálom mennyiségi sorrendben):
    Hardrock-Rock (Judas Priest, Queen, Rainbow, Gotthard stb.)
    Country (Dire Straits, Bruce Springsteen)
    Heavy Metál (Hammerfall, Lordi stb.)
    Latin (itt aztán minden van, mint a mesében)
    Népzene (Besh, Csík, török, görög, ír, finn, svéd, stb.)
    Komolyzene
    Pop (Tony Braxton)
    Alternatív rock
    Filmzene
    Folk Metál
    Sanzon
    Blues
    Prodigy (számomra külön műfaj, de kb. ennyi ami a gépzenéhez köt)
    Táncdal
    Disco (En Vouge, Nelly Furtado stb-stb.)
    Trashmetál
    Jazz
    a többit nem sorolom, mert ott gyakorlatilag nem fontos a hangfal minősége (pl. régi lakodalmas zene), mert annyira rossz a felvételek minősége vagy mert annyira igénytelen a zene (pl. egy-egy kozsó nóta nagyon nagy jókedvet tud csinálni :C ) Gondolom ilyen részletesség elég lesz:)

    Köszönöm az eddigi okítást, szívesen fogadom a következőket is. ;)

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Új hozzászólás Aktív témák