Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Remélem a Reno paklik soha többet nem látnak play-t standard-en a rota után. Hányok tőle, hogy az összes curve-ön húzza a leszedéseket, mintha ez totál természetes lenne. Ráadásul 1 Greedy shit volt a list, mert tele volt nagy droppokkal + cabalist tome is volt benne.

    Tome-ból a követezkő lapokat kapta (jade shaman ellen): Flamestrike, Fucktard Portal, Frostbolt...
    Úgy oldotta meg a srác a nagy jade-ekből álló boardot, hogy csak pislogtam, hogy mi a rák folyik a meccsen...

    Nem egy streamernél hallottam, hogy ugyan ezt a rage-et tolják, kb. nevetséges látni, hogy early game-ben ott van az össze removal + doomsayer. Időszerűen turn 6 reno turn 7 skillstrike, ha netán nagy droppod lenne flamelance / firelands.

    Egyszerűen nem vagyok elég jó HS játékos, mert ha én játszok Reno mage-t turn 5-6 bedarál az aggro shaman / warrior.

    Ja Kazakust pedig már ne is részletezzem. Amikor Jade paklival megyek fixen kiszedik a 10-es potiból a mass poly-t és az armort. Ha netán nem elég nagyok a jadek,akkor pedig az AOE-t.
    Paladin ellen pedig kiszedik a single 5 dmg-t a másik poly effekt pedig leszedi a tirionom...
    De az legalább elégtétel lesz, hogy ahogy kirotál Reno a kutya se fogja játszani a Highlander paklikat. :U

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák